SPOTKANIE Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM ODWOŁANE!!!

SPOTKANIE Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM ODWOŁANE!!! Poniedziałek, 22 listopada 2021 Z OSTATNIEJ CHWILI!!! Przeopraszamy bardzo, ale z przyczyn niezależnych od organizatora, dzisiejsze spotkanie z Robertem Makłowiczem zostało odwołane!

I Konkurs Rzeźbiarski Ziemi Oświęcimskiej-zachęcamy do udziału!

I Konkurs Rzeźbiarski Ziemi Oświęcimskiej-zachęcamy do udziału! Środa, 25 sierpnia 2021 Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I Konkursie Rzeźbiarskim Ziemi Oświęcimskiej, którego jesteśmy partnerem. Szczegóły w linku:

Wakacje z Biblioteką w Brzezince i Babicach.

Wakacje z Biblioteką w Brzezince i Babicach. Czwartek, 29 lipca 2021 Zapraszamy na wakacyjne zajęcia do Biblioteki. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły na plakacie w załączniku.

Ogłoszenie dla Czytelników z Rajska!

Ogłoszenie dla Czytelników z Rajska! Czwartek, 1 lipca 2021 Biblioteka  w Rajsku będzie nieczynna w dniach 2-11 lipca z powodu choroby Bibliotekarza. Zajęcia wakacyjne odbęda się w terminie późniejszym, o czym poinformujemy w osobnej wiadomości na stronie.

Wakacje w Bibliotece we Włosienicy-zmiana terminu!

Wakacje w Bibliotece we Włosienicy-zmiana terminu! Czwartek, 1 lipca 2021 Zajęcia wakacyjne w Bibliotece we Włosienicy zostaną przesunięte z 7,9 lipca na 14, 16 lipca. Zapisy w Bibliotece. Zapraszamy!

Wakacyjne godziny otwarcia Bibliotek.

Wakacyjne godziny otwarcia Bibliotek. Czwartek, 24 czerwca 2021 Na okres wakacji, tj. od 28 czerwca do 31 sierpnia  zostały zmienione godziny otwarcia Biblioteki Głównej w Grojcu oraz filii bibliotecznych. Zachęcamy do zapoznania się.

Wakacje z Biblioteką!

Wakacje z Biblioteką! Środa, 16 czerwca 2021 Wakacyjna oferta Biblioteki- otwórz klikając w link:-)

archiwum wiadomości