Ogłoszenie dla Czytelników Biblioteki w Grojcu.

Ogłoszenie dla Czytelników Biblioteki w Grojcu. Piątek, 17 marca 2023 Drodzy Czytelnicy! W dniach 20-22 marca Biblioteka Główna w Grojcu będzie nieczynna z powodu skontrum, czyli inwentaryzacji bibliotecznej. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy w czwartek.

Ogłoszenie dla Czytelników z Poręby Wielkiej.

Ogłoszenie dla Czytelników z Poręby Wielkiej. Poniedziałek, 23 stycznia 2023 Filia Biblioteki Publicznej w Porębie Wielkiej będzie nieczynna do dnia 29 stycznia 2023 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Ferie z Biblioteką 2023.

Ferie z Biblioteką 2023. Sobota, 14 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Bibliotek na ferie zimowe. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ogłoszenie dla Czytelników !!!

Ogłoszenie dla Czytelników !!! Wtorek, 3 stycznia 2023 Informujemy, że w dniu 4 stycznia 2023r. Biblioteka Główna w Grojcu oraz filie biblioteczne w Babicach, Brzezince, Porębie Wielkiej, Rajsku oraz Włosienicy będą nieczynne z powodu statystyki rocznej. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Zapraszamy na spotkanie z pisarką Hanną Greń.

Zapraszamy na spotkanie z pisarką Hanną Greń. Środa, 19 października 2022 Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Oświęcim i nie tylko. Wstęp wolny.

Konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu.

Konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu. Czwartek, 6 października 2022 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu ul. Główna 1, 32-615 Grojec. Szczegóły na stronie BIP Urzędu Gminy Oświęcim:  

Ogłoszenie! Biblioteka w Rajsku.

Ogłoszenie! Biblioteka w Rajsku. Wtorek, 4 października 2022 Filia Gminnej Biblioteki w Rajsku będzie nieczynna w dniach 03.10.-09.10 2022. Przepraszamy za utrudnienia.

Ogłoszenie! Biblioteka w Babicach.

Ogłoszenie! Biblioteka w Babicach. Sobota, 1 października 2022 Drodzy Czytelnicy Biblioteki w Babicach! Informujemy, że Biblioteka będzie nieczynna do 9 października. Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy na spotkanie z Niną Majewską- Brown.

Zapraszamy na spotkanie z Niną Majewską- Brown. Czwartek, 22 września 2022 Zapraszamy na spotkanie z Niną Majewską-Brown, autorką książki Ocalona z Auschwitz, opartej na prawdziwych wydarzeniach. jej bohaterami są Franciszka i Wawrzyniec Kulig z Poręby Wielkiej.  

archiwum wiadomości