Ogłoszenie!

Ogłoszenie! Wtorek, 28 stycznia 2020  W związku z feryjnym wyjazdem do oświęcimskiego Ratusza, Biblioteka w Grojcu w dniu 29.01.2020r. czynna będzie od 16 do 18. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Ferie w Bibliotece!

Ferie w Bibliotece! Piątek, 24 stycznia 2020 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biblioteki na "Ferie 2020".

Ferie!Do miejskiego Ratusza z Biblioteką!

Ferie!Do miejskiego Ratusza z Biblioteką! Piątek, 3 stycznia 2020   Zapraszamy do zapisów na wycieczkę do oświęcimskiego Ratusza. Wycieczka odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii, w środę 29 stycznia 2020. Konieczne jest wcześniejsze zapisanie dziecka -termin zapisów: do 15 stycznia. Karta zapisu i regulamin w załączniku. Minimalny wi

Biblioteka obok nas.

Biblioteka obok nas. Wtorek, 15 października 2019  Biblioteka jest tuz obok. Obok przedszkola, obok szkoły...Wystarczy tylko przekroczyć jej próg i już znajdujemy się w magicznym świecie jednorożców, superbohaterów i nierealnych światów.   O plusach korzystania z Biblioteki oraz o jej roli w społeczn

Kolejne wyprawki w rękach dzieci.

Kolejne wyprawki w rękach dzieci. Czwartek, 26 września 2019 Rozdaliśmy kolejną już porcję czytelniczych wyprawek. Jeden z naszych małych czytelników otrzymał już nawet dyplom za 10 zebranych naklejek. Komu jeszcze, komu? Zapraszamy do naszych Bibliotek.

Ogłoszenie!

Ogłoszenie! Piątek, 20 września 2019  W dniach 23, 24 września (poniedziałek, wtorek) Biblioteka w Grojcu i Rajsku będzie nieczynna z powodu szkolenia pracowników.

archiwum wiadomości