Akcja ferie dobiegła końca!

Akcja "Ferie w Bibliotece" dobiegła końca. Warsztaty Iris Folding, wycieczka na zajęcia w Ratuszu i zabawy plastyczne z kredą i solą cieszyły się dużym powodzeniem wśród dzieci.

Dzięki warszatom Iris Folding, prowadzonym przez Agnieszkę Ziółkowską, nauczyliśmy się robić cudne kartki. Te, które zrobiły na zajęciach dzieci, trafiły do babć i dziadków. Wymagały dużej precyzji, ale efekt był powalający!

Wycieczka do oświęcimskiego Ratusza była także niezwykłym doświadczeniem. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat kawy i herbaty, ich historii i sposobów parzenia. Na koniec każde dziecko wykonało podkładkę pod kubek z wybranym przez siebie motywem.

Kreda i sól okazały się świetnym sposobem na zabawę -  o tym dowiedzieliśmy się w ubiegły piątek. Pocierając kredą o sól uzyskaliśmy wiele pięknych kolorów, z których powstały prace o tematyce zimowej, ale nie tylko. Pozostałą kredę zsypaliśmy do przeźroczystych słoików i służą za dekorację w Bibliotece.

Dziękujemy dzieciom, które zapisały się na zajęcia za wspaniałą zabawę i zapraszamy w wakacje.