Konkursy z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

 W związku z obchodzonym 21 lutego, w tym roku po raz dwudziesty drugi, „Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego”, Gminna Biblioteka Publiczna  w Oświęcimiu  z/s w Grojcu zaprasza wszystkich swoich Czytelników do udziału w dwóch konkursach, które sprawdzą Waszą sprawność językową.

Pierwszy konkurs już teraz, a drugi ogłosimy w godzinach popołudniowych.

   Do wygrania dwie książki mistrza zabawy językiem, Michała Rusinka pt. "Pypcie na języku". Kto pierszy, ten lepszy! Dla osoby, która najszybciej wykona zadanie konkursowe, trafi książka-nagroda. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: gbp@gbp.gminaoswiecim.pl.

  Przypominamy, że aby wziąć udział w naszej zabawie, trzeba być pełnoletnim czytelnikiem jednej z sześciu gminnych Bibliotek. Osoby spokrewnione z pracownikami Bibliotek nie mogą brać udziału w konkursach.

Zgłoszenie do Konkursu jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku. Dane osobowe uczestników zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby organizacji Konkursu przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oświęcimiu z/s w Grojcu, zwaną Organizatorem i będą udostępniane na stronie internetowej Biblioteki: https://gbp.gminaoswiecim.pl, Facebooku Biblioteki oraz na łamach gminnej gazety: Oświęcimska Gmina.

 

 

Tagi