Piątek, 27 września 2019

W szpilkach od Manolo, czyli Agnieszka Lingas-Łoniewska w grojeckiej Bibliotece.

Dilerka emocji, mistrzyni literatury kobiecej- tak mówi się o polskiej pisarce dla kobiet, Agnieszce Lingas-Łoniewskiej. Gościła w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu 20 września. Spotkała się z członkami miejscowego Klubu Książki dla Dorosłych oraz innymi czytelnikami.

Spotkanie w grojeckiej Sołtysówce było magiczne. Zgromadzeni chłonęli słowa pisarki: mówiła dużo o swojej pisarskiej codzienności, o debiucie książkowym, ciągłym życiu na walizkach i swojej trasie promocyjnej w Empiku.

Można było na miejscu zakupić książki Pani Agnieszki, a tych ma na swoim koncie bardzo wiele, bo już 37.  Spotkanie zostało upamiętnione pamiątkową fotografią.

Wieczór autorski został sfinansowany przez Instytut Książki, w ramach projektu "Dyskusyjne Kluby Książki".