Walentynkowy bal w Bibliotece.

Słodkie serduszka na patyku zdominowały karnawałowe spotkanie przedszkolaków w bibliotece we Włosienicy. Grupka dzieci, która w piątkowe popołudnie uczestniczyła w konkursach  i zabawach przygotowanych i rewelacyjnie przeprowadzonych przez Kamilkę i Kingę, wykazała się dużym poczuciem humoru i zdolnościami tanecznymi. Dzieci ochoczo pod okiem animatorek wykonywały taneczne układy do melodii "Kaczuszek", "Mucha w Mucholocie", "Idziemy do zoo" i wielu innych.

Żelaznym punktem każdej wizyty małych gości jest głośne czytanie. Tym razem było to pouczające opowiadanie Anny Sójki „O tym, że nie warto być samolubem”, ze zbioru „Pora do przedszkola”.

Pouczająca historyjka o Zuzi, która nie chciała się niczym dzielić z koleżankami bardzo podobała się dzieciom.