Słoneczne chwile w Bibliotece w Rajsku.

Wakacje to dla najmłodszych czas zasłużonego wypoczynku, szerokiego uśmiechu, dobrej Wakacje to dla najmłodszych czas zasłużonego wypoczynku, szerokiego uśmiechu, dobrej zabawy a także wspólnych spotkań. Nikt wtedy nie myśli o codziennych obowiązkach. Przesympatyczne, zaprzyjaźnione z biblioteką z Rajska dziewczynki zawitały w jej progi. Na plastycznych zajęciach wzięcie miały wszystkie kolory lata, a już szczególnie te najcieplejsze. Rysunki uwidoczniły wakacyjne plany i przeżycia. W ramach relaksu junior scriba czynił swoją powinność.

Zadowolone czytelniczki z przepięknymi pracami wyruszyły na dalsze świętowanie wakacji. Samych słonecznych dni życzy Biblioteka z Rajska!!!